Diáre

V našej kategórií Diáre nakúpite tovar už od 9.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí MONOGRAPH Týždenný plánovací diár a BIRKENSTOCK Delft MF – 37, ale aj MOLESKINE Denný diár 2021 tvrdý – čierny – S. Zákazníci dobre hodnotia najmä MOLESKINE Denný diár 2021 tvrdý – červený – S V akcií kúpite aktuálne produkt MOLESKINE Denný diár 2021 tvrdý – modrý – S K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj MOLESKINE Denný diár 2021 tvrdý – zelený – S Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani MOLESKINE Denný diár 2021 tvrdý – ružový – S. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Diáre a budete naozaj spokojní.

MONOGRAPH Týždenný plánovací diár

Tento elegantný týždenný kalendár možno použiť v kuchyni na plánovanie jedál alebo v kancelári na plánovanie úloh a akcií. Akonáhle jeden týždeň skončí, môžete stránku odtrhnúť a začať novou.

BIRKENSTOCK Delft MF – 37

Vertikální diář 2021 z řady Moleskine+. Týden je zde zobrazen vertikálně na dvou stránkách. V rohu je malý přehled aktuálního měsíce. Diář má pevnou vazbu, obepnutou pružnou páskou proti...